DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..4 Kişilik Golf Araçları ve Özellikleri

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

4 Kişilik Golf Arabası

Cleanvac 4 kişilik golf arabası kurumsal firmamızın özel üretimlerinden birisidir. Müşteri taleplerine yönelik hizmetler veren kurumsal firmamız bu araçlar benzinli veya elektrikli olmak üzere iki farklı çeşitten üretmektedir. 1990 yılında bu yana otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Cleanvac kurumsal firmamızdan golf araçlarından tutunda zemin süpürme araçlarına, basınçlı yıkama makinelerine ve sanayi tipi süpürme araçlarına kadar çok sayıda ürünleri üretimini hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

4 Kişilik Golf Araçları Fiyatları

4 kişilik golf araçları fiyatları hakkında bilgi almak için kurumsal firmamızla iletişim sağlamanız yeterli olacaktır. İhtiyaca göre benzinli ya da elektrikli olarak üretim yaptığımız golf araçlarımız fiyatları da özellikleri ve kapasitesine göre değişmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde 2 kişilik, 4 kişilik ve 12 kişilik golf araçları seçeneklerimizde mevcuttur. İhtiyacınıza ve kullanım alanına uygun golf araçları için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

 

4 Kişilik Golf Araçları ve Özellikleri

4 kişilik golf araçları adından da anlaşılacağı gibi 4 kişilik yolcu kapasitesine sahip olup 4 koltuğu bulunan kapalı küçük araçlar kategorisinde yer almaktadır. Genel olarak fabrika ve site içinde, golf sahasında kullanımı yaygın olan bu araçlar, varmak istenilen noktaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor. 4 kişilik golf araçların özellikleri şunlardır;

  • Elektrikli ve benzinli seçenekleri mevcuttur
  • Kapalı kasalı, açık kasalı veya kasasız modellere sahiptir.
  • Standart özellikleri haricinde 4 kişilik golf araçları İhtiyaca uygun model ve özelliklerde üretilme kapasitesine sahiptir.
  • Golf araçların en büyük özelliği ise ulaşım başta olmak üzere her türlü bireysel ya da kurumsal kullanın için uygun bir model seçeneğidir.

Minik tasarımları ile pratik ve konforlu sürüş deneyimi yaşatıyor. Diğer ulaşım araçlarına nazaran daha az yer kaplar.

 

Golf Araçların Tarihsel Gelişimi

Golf araçların tarihsel gelişimine göz attığımızda ilk golf arabasının 1932 yılında üretildiğini görüyoruz. Ayrıca ilk üretilen golf arabası el yapımı bir araba olup, engelliler için üretiliyor. 1950 yıllarında ise insanlar bu arabaları golf sahasında kullanmaya başladılar. 1951 yılında ise ilk elektrikli golf arabası üretildi. Endüstriyel alanda kullanmak için benzinli golf arabaları da yaklaşık 1971 yıllarını buldu. Hemen piyasaya sunulan benzinli golf arabaları birçok sektör tarafından büyük ilgi gördü. Günümüzde ise golf sahalarında hem elektrikli hem de benzinli golf araçları kullanılmaktadır.

 

Golf Arabalarının Kullanım Alanları

  • Yaklaşık 1932 yılından bu yana ülkemizde ve dünyada kullanımı yaygın olan golf arabalarının geniş kullanım alanına sahip modeller arasında yer alıyor. Ve aracın kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;
  • Aslında bu aracın temel amacı golf sahalarında keşfe çıkmak içindir. Golf sahasında takımı taşınmak veya sahaya götürmek gibi kısa mesafeler kullanımlar için üretilmiştir. Boyut olarak daha az yer kapaması sayesinde bahçelerde portatif araç olarak tercih edilmektedir.
  • Bunun dışında golf araçlarını küçük olması hastaneler için de oldukça avantajlı oluyor. Çünkü hastane içerisinde hasta taşımak için tercih edilebilecek en iyi seçenek oluyor.

Ayrıca tatil köylerinde otellerde, müşteri veya personel taşımak içi kullanılıyor.

  • Düz alanlarda birkaç eşyayı bire arada taşımak için de kullanılan golf araçları diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de genel olarak kısa mesafeli ulaşımlarda ya da taşıma işlerinde kullanımı tercih ediliyor.
  • Sessiz çalışması sayesinde ç site içerisinde çöp toplama işlemlerinde oldukça işlevsel bir ürün olan golf araçları diğer yandan ekonomik yapısı ile kullanımı tercih ediliyor.

 

Cleanvac Elektrikli Golf Araba Modelleri

Elektrikli araç üretimi konusunda sektöründe bir numara olan Cleanvac, 4 kişilik golf arabası başta olmak üzeri, elektrikli taşıma araçları, süpürme makineleri vs. makinelerin üretimin yapmaktayız. 4 kişilik golf araçları da firmamız bünyesinde uzman personellerimizi tarafından özel olarak üretilmektedir. Taleplerinize yönelik elektrikli ya da benzinli golf arabaları üretim yapan kurumsal firmamız bünyesinde 2 kişilik golf arabaları 4 kişilik golf arabaları, 6 kişilik golf arabaları ve 12 kişilik golf arabaları olmak üzere her kapasite de üretim yapılıyor. Elektrikli olanları daha çok eğimin düşük olduğu düz alalarda daha iyi kullanılabiliyor. Cleanvac 4 kişilik golf arabaları hakkında bilgi ya da fiyat teklifi almak için Cleanvac kurumsal firmamızda iletişim sağlayabilirsiniz

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın