DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Akülü Polis Aracı

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

golf-polis-aracı

Akülü Polis Aracı

Akülü polis aracı, alışveriş merkezleri, spor sahaları, çocuk oyun salonları, tatil köyleri, sahillerde ve trafik parklarında çocukların güzel vakit geçirebilmesi için tasarlanan mini akülü araçlardır. Bizler de Cleanvac firması olarak bu mini araçları çocuklar için itinalı bir şekilde satışını yapıyoruz. Firmamızdan alacağınız akülü polis aracı kullanışlı, çevreci ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bir araçtır.

Cleanvac firması olarak sizlerin talebinize yönelik akülü araçların satışını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Akülü polis aracı başta olmak üzere ambulans tipli akülü araç, itfaiye otobüs ve daha pek çok araçlarımız ile sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Her biri de ekonomik fakat çocuklar başta olmak üzere herkesi mutlu edecek golf araçlarıdır. Üretim ve tasarımını yapacağımız mini araçların rengini ve modelini siz değerli müşterilerimiz belirliyor ve bizler de en kısa sürede talebinizi yerine getiriyoruz.

 

Akülü Polis Aracı Teknik Özellikler

Cleanvac firmamızın üretim ve tasarımını yapmış olduğu akülü polis aracının gövdesi fiber cam polyester malzemeden yapılmaktadır. Akülü polis aracının ana taşıyıcı yani bir diğer ismi ile şasi bölgesi 80 NPI paslanma ve eskime karşıtı çelik malzemelerden üretiliyor. Firmamızın satışını yaptığı golf araçlarının her birinde eğlenceli ışık animasyonları, yüksek ses çıkarabilen hoparlör, mp3 çalar, şekilli pencereler ve etrafı seyredebilmek amacı ile güvenlik kamerası bulunuyor.

Akülü polis aracının dış gövdesinin fiber cam polyester malzemeden yapılmış olması sayesinde su geçirmez kalitesi bulunuyor. Böylece açık alanlarda kullanılsa bile içinde bulunan kişiler durumdan olumsuz etkilenmiyor. Bununla birlikte cam polyester darbelere karşı da dayanıklı oluyor ve çok ağır olmaması kaydı ile çocuklar güvenli bir şekilde bu araçları kullanabiliyor. Paslanmaz çelik kasası sayesinde uzun yıllar boyu hiçbir sıkıntı yaşamadan bu araçları kullanabiliyorsunuz.

 

Birbirinden Çeşitli Tasarımlar

Cleanvac temizlik ve akülü araçlar firması olarak üretim ve tasarım yaptığımız akülü golf araçlarına ve en başta akülü polis aracına akıl almaz tasarımlar uyguluyoruz. Müşterilerimiz akülü golf araçları arasında en çok polis aracına talep gönderiyor ve bizler de sizlerin talebinize saygı göstererek ihtiyacınız olanı sizlere sunuyoruz. Özellikle animasyonlu ışıklandırma sistemimiz en başta çocukları çok memnun ediyor. Göz şeklinde led ışıklı far, yanıp sönen rengârenk led ışıklar, eğlenceli korna sesleri, figürlü tekerlekler ve daha fazlası Cleanvac ile mümkün.

Akülü polis araçlarımızda görüntünün muhteşemliği ile birlikte ses sistemi de insanı büyülüyor. Mp3 çalar özelliği sayesinde istediğiniz müziği çalışır vaziyette dinleyebiliyorsunuz. Üstelik süper hoparlör sayesinde sesini istediğiniz kadar açabiliyorsunuz ve diskoda dans ediyormuş gibi eğlencenin tadını çıkarabiliyorsunuz. Güvenlik kamerası sayesinde istediğiniz her yeri rahat bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Çocuklar da bu şık tasarımlı golf araçlarımıza ister tek başına isterlerse aileleri ile birlikte binebiliyorlar.

 

 

 

Deneyimli Ekip Tarafından Talebiniz Hazır

Cleanvac firması olarak deneyimli ekibimiz ile birlikte bize gönderdiğiniz talebiniz doğrultusunda mini golf araçlarını kısa sürede gönderiyoruz. Üretim sonrası aşamasında teknolojinin bize sunduğu imkânlardan sonuna kadar faydalanıyor ve sizlere son teknolojiyle tasarlanmış araçlar sunuyoruz. Ürettiğimiz golf araçları trafiğe kapalı olan neresi varsa güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bunun için gerekli motor gücüne ve ekipmana sahiptir.

Akülü polis aracı talebinizde farklı modellerde golf aracı satışı yapıyoruz. Kasalı, kasasız, açık kasalı ve kapalı kasalı olarak değişik görünümlerde akülü polis aracı üretiyoruz. Cleanvac firması olarak tercihinize göre 2-10 kişi arasında golf aracı üretimi yapabiliyoruz ve satışlarımız talepler doğrultusunda gerçekleşiyor.

 

Kullanım Alanı Geniş

Akülü polis aracı tercihe göre site içinde, fabrikalarda ve daha pek çok alanda da kullanılıyor. Bunun içinde aracın kişi sayısı ve kasa türü önemlidir. İlk golf aracı 1932 yılında üretilmiştir ve günümüzde hala kullanımı devam etmektedir. Özellikle engelli vatandaşlar akülü araç ile kendini çevirebilmektedir. Bizler de hem çocuklara hem de yetişkinlere güzel bir fırsat sunuyoruz.

Günümüzde golf araçları yalnızca golf sahalarında değil daha pek çok alanda kullanılıyor. Bu sebepten dolayı da sıklıkla tercih ediliyor ve bizler de sizlerin isteğine yönelik çalışmalar sürdürüyoruz. Sizler de Cleanvac firmamıza gelerek ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sizlere en doğru bilgileri sunacağımızdan emin olabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın