DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Elektrikli Golf Arabası Fiyatları

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Elektrikli Golf Arabası Fiyatları

Elektrikli golf arabası fiyatları araçların tasarımına ve dizaynına göre değişmektedir. Araçların kaç kişilik olduğu ve hangi alanlarda kullanıldığı gibi detaylarda baz alınınca fiyat konusunda farklılıklar göze çarpacak detaylar arasındadır. Farklı seçenek olanakları araçlarımızın en önemli özellikleri arasındadır. Kişiye göre tasarımlarımızda mevcuttur. Şarj edilebilir özelliği sayesinde uzun süre kullanım sağlamaktadır. Araçlarımızın fiyatları konusunda firmamız ile bağlantıya geçebilir ve detaylar konusunda bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz Cleanvac kalitesi ile sizlere güvenle sunulmaktadır.

 

Elektrikli Golf Arabası

Elektrikli Golf Arabası Son Yılların en portatif tasarımları arasında yer alıyor. Kolay kullanım özelliği, az yer kaplama kapasitesi ile özellikle kapalı alanların vazgeçilmez modelleri olarak tercih ediliyor. Her sahada değer gören araçlarımız engebeli zeminlerde de sorunsuz kullanım özellikleri sayesinde memnuniyet seviyesini yukarıya taşıyor. Elektrikli golf arabasının tarihine bakılırsa uzun yıllar önce icat edildiği gözlemlenecektir. O zamandan bu yana pek çok değişime uğrayan modeller uzman ekibimiz tarafından tasarlanmaktadır. Kişiye özel üretimimiz de sizlerin verdiği dizayn ve ölçülerle klasik golf aracı tabusunu yıkmaktayız.

 

Cleanvac Golf Arabası Kullanım Alanları

Golf arabalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Havaalanı içerisinde son birkaç yıl içinde sıkça tercih edilmektedir. Bu durum sayesinde uzun mesafeleri yürümekten kurtulmaktasınız. Eşya taşımak gibi sıkıntılı süreçlerde ortadan kalkarak kısa zamanda uçak saatine yetişebilmektesiniz. Kamu mekânları gibi ortamlarda da yine yük ve benzeri taşıma konusunda da tercih edilmektedir. Otellerde kat görevlileri tarafından tercih edilen tasarımlarımız hem zamandan kazandırmakta hem de yapılan pek çok iş konusunda kişilerin yükünü hafifletmektedir. Turistik alanlarda turist ve gezginler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Konforlu olmasının yanında yüksek performansı sayesinde de araçlarımız firmamız garantisi ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Elektrikli Golf Arabası Özellikleri

Elektrikli golf arabası tasarım bakımından en kolay kullanılabilen araçlar kategorisinde yer alıyor. İki kişilik kullanım özelliği yanı sıra, altı kişiye kadar kullanılan tasarımlarımızda mevcut olup yüksek performansı sayesinde uzun süre dayanmaktadır. Dilerseniz yük taşıma sırasında kasa aparatı kullanabilir ve yük alma kapasitesini arttırabilirsiniz. Çıkarılabilir kasa özelliği sayesinde her iki amaçla da kullanılabilmektedir. İki kişilik golf arabası golf alanlarında sıkça tercih ediliyor. Hastane alanlarının da sıkça tercih ettiği tasarımlar arasında bulunuyor. Elektrikli golf arabası fiyatları ve tüm detayları konusunda firmamızdan yedi yirmi dört destek alabilme garantisini de veriyoruz.

 

 

Altı Kişilik Elektrikli Golf Araçları Kullanımı

Altı kişilik kapasitesi sayesinde oldukça ergomanik bir taşıma özelliği içeriyor. Akülü olma detayı uzun süre kullanıma açık olmasında etken olmaktadır. Kolay şarj edilebilen, keyifli ve kaliteli sürüş özelliği sayesinde sorunsuz seyahat süresi yaşamaktasınız. Opsiyonel detayları sayesinde özellikle tercih edilme özelliğine sahiptir. Takılabilir kasa aparatı sayesinde yük taşıma kapasitesini arttırabilmek mümkündür. Yüne tüm araç çeşitlerimizde olduğu gibi yüksek performans ve uzun süreli kullanımı sayesinde tüm saha ve alanlarda tercih edilmektedir. Dilediğinizde sizin tercihinize göre dizayn edebildiğimiz araçlarımız uzman ekibimiz tarafından bakımı yapılarak onarılabilmektedir.

 

Yük Taşıma Kapasiteli Golf Aracı Kullanım Alanları

Elektrikli ve benzinli olmak üzere tüm golf araçlarımızda yüksek performans detayımız söz konusudur. Uzun süreli kullanımlarda yorulmadan sorunsuz olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsinizYük taşıma kapasitesi baz alındığında 200 kg’dan 1 tonluk kapasiteye kadar yük taşıyabilmektedir. Araçlarımızda daha fazla yük taşıma kapasitesi de mevcuttur. Kapalı kasa yük taşıma tasarımlı arabalarımızda buna müsait olup kırılabilir eşyalarınız gibi detaylarda rahatlıkla tercihe edebilmektesiniz. Şarj edilebilir özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlara da açıktır. Kolay ve kısa sürede şarj edilebilir olması da önemli özellikler arasında yer almaktadır. Hastane, okul ve hava alanları için kullanıma açıktır.

 

Elektrikli Gol Arabaları Kullanımında Dikkat Edilecekler

Araçlarımız firmamızın garantisi kapsamında sizlere teslim edilmektedir. Golf araçlarının kullanım detaylarını ürün teslimatında bizzat sizlerde paylaşmaktayız. Yüksek kullanım gücü ve uzun kullanım süresi garantisi verdiğimiz araçlarımızın kullanım detaylarını uygulamanız tavsiyemizdir. Uzun ömürlü bir kullanım süresi yakalamak için kullanım talimatlarının önem taşıdığını belirtmek istemekteyiz. Şarj edim özellikleri, kapasite varlığı ve sürüş teknikleri konusunda dikkat edilmesi tarafımızda sizlere bildirilmektedir. Ancak her ne olursa olsun golf arabası tasarımlarımız uzun süreli kullanım kalitesi ile üretilmektedir. Tüm golf arabası seçeneklerinizi Cleanvac firması güvencesi ile firmamızdan tercih edebilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın