DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Elektrikli Shuttle

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Elektrikli Shuttle

Yeni nesil araçlar arasında sayılabilecek olan birçok araç üretimi ve tasarımı yapılmaktadır. Bu araçların kullanımı eskiden çok fazla biliniyor olmasa da günümüzde birçok sektör hayatı kolaylaştıran araçları temin etmek istiyor. Kaliteli, dayanıklı ve son derece işlevsel olan araçlar arasında elektrikli Shuttle araçları da geliyor. Bu cihazlar kullanıcısına birçok bakımdan hizmet etme işlevi üstleniyor. Cleanvac firmamız tarafından satışa çıkarılan ürünler toplu yaşam alanlarında insanların bir yerden bir yere ulaştırılma işlevini üstlenmektedir. Farklı yolcu kapasitelerine sahip olan bu araçlar birçok iş yeri tarafından da talep edilen ürünlerdir. Müşteri isteklerine göre farklı boyutlarda ve sayılarda üretilme olanağı vardır.

 

Elektrikli Shuttle Nasıl Tasarlandı?

Bu araçlar aslında ilk olarak 19. Yüzyılda icat edilen araçlardır. Ancak günümüzde çok daha modern bir yapıya dönüştürüldüğü için yeni nesil araç kapsamında kullanılmaktadır. Elektrikli shuttle araçları 19. Yüzyılın başında Hollanda, ABD ve Hollanda’da yaşayan araştırmacılar tarafından geliştirildi. Bu araştırmacılar ilk olarak pil ile çalışan araçlar üzerinde çalışmaya başladılar. Araçlar üzerinde bir hayli ilerleme kaydeden araştırmacılar elektrik ile çalışan motor ürettiler. Sonrasında bu araçlar biraz daha gelişerek içten yanmalı şekilde üretilmeye başlandı.

1835 yılında ise küçük lokomotif olacak şekilde araç üretme çalışmaları başladı. Bu çalışmaları yapan kişi ise Thomas Davenport’tur. Önceleri kısa pistler üzerinde batarya ile çalışan motorlar çalıştırmayı başardı. Daha sonra ise ilk elektrikli otomobil 1890 yılında ABD’de üretildi. Bu icat ise dünyada önemli bir yankı uyandırdı ve birçok ülke kendi elektrikli araçlarını üretmeye başladı. 1935 yılından sonra pek kullanımı tercih edilmeyen araçlar 1970’lerden sonra yeniden tercih edilmeye başladı. 1990 yıllarında da çevreye dost özellikleri nedeni ile çok beğenilen araçlar olarak kullanılmaya devam etti. Bu ilgi de her geçen gün daha da artmaya devam ediyor.

 

Elektrikli Shuttle Cihazlarının Özellikleri

Elektrik ile çalışan bu cihazlar alanında uzman olan ekipler tarafından üretilmektedir. Yeni neslin en iyi teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen cihazlardır. Bu araçlar elektrikli yürüyüş motorlarına sahiptir. Bu nedenle de doğaya zarar vermeyen araçlardır. Çevreci olması ve insan sağlığını tehdit eden gazları çevreye salmaması araçların her geçen gün biraz daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Firmamız satışını yaptığı elektrikli shuttle cihazları konusunda son derece kaliteli ürünler sunuyor. Müşterilerimizin isteklerini her zaman dikkate alıyoruz ve 12 kişilik, 14 kişilik ve 16 kişilik yolcu kapasitesine sahip araçlar sunabiliyoruz. Bu konuda bizim için önemli olan konu müşterimizin gereksinimleridir. Kullanımı kolay şekilde üretilen bu araçlar birçok yerde taşıma işlemini yerine getirecek şekilde tasarlanmaktadır. Kısa mesafelerde düşük hızlarla kullanılan araçlar işlevsel özellikleri sayesinde son derece tercih edilen araçlardır. Fiyatları ise oldukça iyi olup müşterilerimizi memnun edecek düzeydedir.

 

Elektrikli Shuttle Kullanım Alanları Nerelerdir?

Elektrikli shuttle araçlarının kullanım alanları son derece geniştir. Her şeyden önemlisi bu araçlar kalabalık olan alanlarda insanların kısa mesafede bir yerden bir yere ulaştırılmasına yarayan araçlardır. Son derece kaliteli araçlardır. Üniversite kampusları en çok tercih edilen alanlardır. Öğrenciler geniş okul bahçesinde bir bölümden bir başka bölüme gitmek istediklerinde bu araçları kullanabiliyorlar. Araçların kapasitesi geniş olduğunda çok daha fazla öğrenci taşınma imkânı bulunuyor. Aynı zamanda havaalanlarında da çok fazla tercih edilmektedir. Hatta havaalanlarında çok daha farklı tasarımlarından yararlanılıyor. Hem yolcu hem de yolcu yüklerini taşımak açısından çok ideal seçimlerdir. Bu araçlar her mevsim kullanılabilmektedir. Açılabilir ve kapanabilir bir gövdesi vardır ve bu özelliği farklı mevsim şartlarına karşı dayanıklılık oluşturmaktadır.

                                                                                                                                                

Elektrikli Shuttle Tasarım Araçlar

Elektrikli shuttle araçları tasarım olarak farklı modellerde üretilebilmektedir. Bu araçların üretilmesinde müşterilerin kullanım gereksinimleri dikkate alınmaktadır. Hastanelerde, üniversitelerde, havalimanı ve terminallerde farklı şekillerde kullanılan ürünler mutlaka müşterinin kullanım amacına hitap etmelidir. Aksi halde yeterli işlevi yerine getirmeyecektir. Standart özelliklerde üretilebildiği gibi üretim konusundaki fikirlerinizi de dile getirebilirsiniz. Cleanvac firmamız bu araçları çok uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır. Cihazlar hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamız ile iletişim kurabilir. Araçlar hakkındaki referanslarımız, araç çeşitlerimiz, üretimlerimiz konusunda bilgi edinmek için çalışanlarımız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın