TASARIMDAN ÜRETİME 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..En Ucuz Elektrikli Süpürge

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

En Ucuz Elektrikli Süpürge

Elektrik süpürgesi bir mekânı dip köşe temizlemek için en iyi makinadır. Elektrik süpürgesinin de kendine göre çeşitleri bulunmaktadır. Ev tipi elektrik süpürgesi, sanayi tipi elektrik süpürgesi ve oto elektrik süpürgesi olmak üzere 3 gruba ayrılır. Bu grup arasından en ucuz elektrikli süpürge ise ev tipi elektrik süpürgesidir. Çünkü özellikleri daha belirgin, ebat olarak daha küçük ve daha az maliyetlidir. Temizliği de oldukça kolaydır ve içindeki torbaya tozlar birikir.

Ev tipi süpürgelerin sulu olanları da mevcuttur ve bunlar temizlik yaparken aynı zamanda yıkama işlemi de yapar. Fakat çok büyük ebatlı olduklarından ve günümüzde halı yıkama firmaları çoğaldığından dolayı bu tür elektrikli süpürgeleri çok fazla tercih eden olmaz. Sanayi tipi elektrikli süpürgelerin ve oto süpürgelerin özellikleri de birbirinden farklıdır. Tabi fiyatları da çok farklıdır. Cleanvac temizlik firmamızda uygun fiyatlarda elektrikli süpürge modellerini bulabilirsiniz.

 

Sanayi Tipi Elektrikli Süpürgeler

Sanayi tipi elektrikli süpürgeler standart ve kompakt olmak üzere 2 çeşitte üretilir. Her iki model de sanayi ortamında kullanılır ve asenkron motora sahiptir. Sanayi tipi elektrikli süpürgeler sahip oldukları asenkron motor sayesinde 24 saat boyunca kesintisiz ve problemsiz bir şekilde çalışabilir. Sanayi tipi elektrikli süpürgeler yıldız tipi filtreleri sayesinde en küçük tozları bile içine hapsetme özelliğine sahiptir.

Sanayi tipi elektrikli süpürgenin sahip olduğu asenkron motoru sayesinde toz, talaş, çimento, alçı tozu gibi pislikleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bu tarz süpürgeler dökümhanelerde de en iyi şekilde performans sağlar. Bu sebepten dolayı sanayi ortamında sanayi tipi elektrikli süpürgeler çok tercih edilir. Sizler de firmamızdan en ucuz elektrikli süpürge arasında yer alan sanayi tipi elektrikli süpürge modellerini satın alabilirsiniz.

 

Sanayi Tipi Elektrikli Süpürgeler Nerelerde Tercih Edilir?

Sanayi tipi elektrikli süpürgeler daha çok tekstil fabrikası, çimento fabrikası, deri fabrikası, kot fabrikası ve oto kuaförler tarafından tercih edilmektedir. Hele ki oto kuaförler, oto yıkamacılar ve benzin istasyonlarında çok uzun saatler boyu elektrikli süpürge kullanıldığı için sanayi tipi elektrikli süpürgeler daha çok tercih edilir.

Bu tür işletmelerde sanayi tipi elektrikli süpürgeler inanılmaz derecede tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım alanına uygun da uzayabilen hortumu bulunur. Bu sayede kişiler geniş alanları bile süpürebilir. Cleanvac en ucuz elektrikli süpürge ile çok iyi bir temizlik yapma imkânı bulabileceksiniz.

 

Oto Elektrikli Süpürgeleri

Oto elektrikli süpürgeler oto yıkama firmalarında, benzin istasyonlarında ve oto kuaför firmalarında kullanılır. Genelde jetonlu şekilde üretilir ve bu da hem müşterilere hem firmaya büyük kolaylık sağlar. Çok fazla yer kaplamazlar ve çok düşük maliyetli olduğu için müşteri için de avantaj sağlar. Bu elektrikli süpürgeler zaman ayarına sahiptir. Bu sayede müşteri arabasını yıkayacağı zaman makine üstünden zaman belirler.

2 dakika, 3 dakika, 5 dakika ve yarım saat olmak üzere farklı vakitlere ayrılır. Müşteriler buradan ne kadar zaman seçerse o kadar ücret öder. Makinada para haznesi bulunmaktadır ve firma sahibi ne zaman isterse kilidi ille bu hazneyi açarak parayı boşaltabilir. Oto elektrikli süpürge üzerinde bir tane gösterge bulunuyor. Bu gösterge üzerinden firma sahibi gün içinde kaç tane aracın süpürüldüğünü görebilir. Bu da günlük ortalama kazancı hesaplamada etkili olur.

 

Toz Hacmi Oldukça Yüksek

Oto elektrikli süpürgelerin toz hacmi 60 litredir. Bu hazneyi her gün boşaltmakta daha verimli hizmet sunabilmek açısından avantajlıdır. Çok kolay bir şekilde sökülüp takılabilir ve bu nedenle firma sahibini uğraştırmaz. Oto elektrikli süpürgeler 4200 Watt ile çalışır ve bu da elektrikten tasarruf edilmesini sağlar.

Çok düşük maliyetle yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Ortalama 1-2 ay içerisinde verdiğiniz parayı amorti edebilirsiniz. Bu sebepten dolayı oto üzerine kurulu firmalarda oto elektrik süpürgesi kullanmak çok avantajlıdır. Bizler de cleanvac firması olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı makinalarımız ile hizmet sunmaktayız.

Ürünlerimizin her biri yüksek kalite ile profesyonel hizmet sunar. Her birinin garanti kapsamı bulunmaktadır ve bu sebepten dolayı satış işleminden sonra da müşterilerimize destek olmaktayız. Fiyatlarımız ve ürün özelliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her daim hizmet sunmaktan mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın