DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Jetonlu Oto Süpürgesi Fiyatları

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Jetonlu Oto Süpürgesi Fiyatları

Jetonlu oto süpürgesi, son zamanlarda pek çok firmada kullanılan bir makinadır. Özellikle araba galerilerinde, oto yıkama firmalarında, benzin istasyonlarında ve oto satış bayilerinde sıklıkla kullanılmakta ve müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır. Jetonlu oto süpürgesi 1 TL, 2 TL, jeton, akıllı kart ve kilitli şartel ile çalışabilmektedir. Bu makine sahte parayı tanıma özelliğine sahiptir. Böylece insanlar makinayı kötü niyetle kullanamaz. Bizler de insanlara kolaylık sağlaması için Cleanvac firması olarak jetonlu oto süpürgesi satışı yapıyoruz.

Jetonlu oto süpürgesi fiyatları makinanın taşıdığı özelliklere göre değişiklik gösterir. Jetonlu, paralı, kartlı ve kilitli şartelli olduğu zaman türüne göre fiyatı da farklılık gösterir. Bu nedenle en iyisi makinayı satın alacağınız firma ile gidip konuşmaktır. Firmamızdan da uygun fiyatlarla jetonlu oto süpürgesi makinası satın alabilirsiniz.

 

Jetonlu Oto Süpürge

Jetonlu oto süpürge zaman ayarlı bir makinadır. Bu sayede müşteri ne kadar kullanmak istiyorsa o kadar makinayı çalıştırıyor ve sınır zamanı geçtikten sonra tekrar ücret ödemesi gerekiyor. Jetonlu oto süpürgesi 2 dakika ile 30 dakika arasında çalışma potansiyeli göstermektedir. Eğer müşteri 5 dakika zaman ayarı seçip işini bitirmediyse tekrar ücret ödeyerek zaman seçmelidir. Bu sayede elektrikten de tasarruf sağlamaktadır.

Jetonlu oto süpürge makinasının üstünde kaç adet araca hizmet verdiğini gösteren bir gösterge bulunuyor. Bu araçlar gruplandırılamaz fakat en azından firma sahibi makinanın kaç tane araca hizmet verdiğini görebilmektedir. Bu sayede günlük makine kazancını da öğrenebilir. Takip edebilme özelliği makinenin en iyi avantajlarından biridir.

 

Çok Avantajlı Ürün Jetonlu Oto Süpürgesi

Jetonlu oto süpürgesi 4200 Watt güç ile çalışmaktadır. Bu makinada ıslak ve kuru olmak üzere 3 adet motor bulunuyor. Makine içerisinde 60 litre hacminde toz kazanı bulunuyor ve özel keçe toz torbası bulunmaktadır. Bu sayede gün boyu makinayı kullanan araçların tozunu içine çekebilir ve günde bir kez gün bitiminde makinayı temizlemek yeterli olacaktır.

Makinanın toz torbasını kapağını kaldırıp alabilir, çöpe boşaltıp tekrar kolayca yerine takabilirsiniz. Oldukça basit bir işlemdir ve her gün temizlendiği takdirde daha verimli sonuç vermektedir. Makinayı kullanmak da bir o kadar pratiktir. Kendinden sarmalı 5 metre hortumu ile aracın her tarafını süpürebilmek mümkündür. Bu da araç sahiplerine ekstra bir kolaylık sağlar. Hortum gayet esnek olduğu için arkası geniş araçların bile temizliğini kolayca yapabilir. Cleanvac jetonlu oto süpürgesi fiyatları oldukça idealdir ve çok iyi bir temizlik için oldukça iyi süpürgelerdir.

 

Akşam Saatlerinde de Temizlik Yapabilme İmkanı

Jetonlu oto süpürgesi üzerinde bir adet fotoselli led lamba mevcuttur ve böylece akşam saatlerinde temizliği kolaylaştırır. Özellikle uzun yoldan gelenler genelde gecenin tenha olduğu zamanlarında araç temizliği yapar ve bu da onlara kolaylık sağlar. Makinanın çok büyük bir maliyeti de yok, araç başına 5 dakika için 10 kuruş yakmaktadır.

Pek çok kişi evinin önünde aracını temizleyemiyor. Hele ki ev tipi elektrik süpürgelerinde aracın içini temizlemek neredeyse imkânsız bir hal alıyor. Bu sebepten dolayı jetonlu oto süpürgesi oldukça avantajlı bir makinadır. Jetonlu oto süpürgesi fiyatları ise çok pahalı olmamakla beraber kısa sürede masrafını amorti etmektedir.

 

Uzun Süreli Kullanım Sağlar

Jetonlu oto süpürge makinası oto kuaförlerinde, oto yıkamacılarında ve benzin istasyonlarında kullanıldığı için özel olarak tasarlanmıştır ve uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklıdır. Bu sayede firmaya 24 saat çalışma imkânı sunar ve bu da hem müşteriler için hem de makine sahibi için oldukça avantajlı bir durumdur.

Jetonlu oto süpürgesi müşterilerin tam da istediği çekim gücüne sahiptir. Tüm tozları ve lekeleri içine hapsedebilir. Üstelik yarım saate kadar çalışma zaman ayarı olduğu için tüm bir arabayı baştan aşağı süpürmek mümkündür.

 

Jetonlu Oto Süpürge Kullanmanın Avantajları

Jetonlu oto süpürge kullanan firmalar her alanda müşteri çekme potansiyeline sahiptir. Çünkü insanlar dışarıdan jetonlu oto süpürgesi gördüğü zaman hemen girip aracını temizliyor ve firmanın sunmuş olduğu ek hizmetleri de değerlendirerek firmaya para kazandırıyorlar. Bununla birlikte kendileri de araçlarını istedikleri gibi temizliyorlar.

Sizler de Cleanvac temizlik firmamızdan jetonlu oto süpürgesi alarak firmanıza canlılık getirebilirsiniz. Merak ettiğiniz detaylar için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın