DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Jetonlu Oto Yıkama Makinası Fiyatları

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Jetonlu Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Jeton ya da demir para ile çalışan oto yıkama makinalarına jetonlu oto yıkama makinası denilir. Bu makinalara üstünde yazan fiyat kadar demir para attığınızda ya da markette satılan jetondan attığınızda çevir düğmesini açtığınız takdirde çalışacaktır. Günümüzde pek çok işletme müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek için pek çok yeniliği beraberinde getiriyor.

Bu yeniliklerin başında da jetonlu oto yıkama makinaları yer alıyor. Self servis hizmeti sunan bu makinalar sayesinde aracın içi dışı pırıl pırıl oluyor ve araç temizliği çok ucuza mal olmuş oluyor. Bizler de Cleanvac firması olarak müşterilerimize kaliteli jetonlu oto yıkama makinası satışı yapıyoruz. Jetonlu oto yıkama makinası fiyatları ise modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor.

 

Jetonlu Oto Yıkama Makinası

Jetonlu oto yıkama makinası zaman ayarlı olarak çalışıyor ve bu durum da araç sahiplerini büyük bir rahatlığa erdirmiş oluyor. Buradan zaman ayarlayarak örneğin 5 dakika, 10 dakika gibi bir zaman ayarı yaptığınızda vakit dolana kadar aracınızı yıkayabiliyorsunuz. Bu oto yıkama makinalarının iç dizaynı da dış özellikleri de kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve her bir özellik kullanıcılara kolaylık sağlayacak kapasitededir.

Jetonlu oto yıkama makinalarının bir avantajı kısa sürede çıkardıkları masrafı karşılayabilmeleridir. İlk etapta firmalara pahalı gelse de sonradan toplanan bozuk paralar sayesinde firma yaptığı masrafı kurtarmakta ve aynı zamanda müşteri de vakit kaybı yaşamadan, kendi emeği ile aracını temizlemiş olur. Müşteriler için en avantajlı oto temizliği jetonlu oto yıkama makinasıdır. Çünkü diğer oto yıkama makinaları daha maliyetlidir. Fakat bu makinada çok düşük bir maliyet ile süper kalitede hizmet almış olurlar. Bu makine her yönden firmaya müşteri kazandırır fakat hiçbir şey kaybettirmez.

 

Jetonlu Araba Yıkama Makinası

Jetonlu araba yıkama makinası pek çok makinanın görevini tek başına yapabilen bir makinadır. Bu sayede firma araba süpürgesi, yıkama ve temizleme makinası gibi ürünlere ekstra para ödemek zorunda kalmayacaktır. Normal şartlarda özellikle benzin istasyonlarında ayrı ayrı araba süpürgesi, araba köpük makinası ve araba durulama makinası yer almaktadır. Bu makinaların her biri oldukça maliyetlidir ve çok fazla yer kaplarlar.

Jetonlu araba yıkama makinası tüm bu sistemleri tek başına küçük bir maliyete yapabilme potansiyeline sahiptir. Sizler de düşük maliyet ile fazla müşteri toplamak istiyorsanız jetonlu araba yıkama makinası satın almalısınız. Jetonlu oto yıkama makinası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile görüşebilirsiniz. Sizler için uygun fiyatlarla sattığımız bu makinanın ayrıntılarını paylaşabiliriz.

 

Paralı Jetonlu Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Paralı jetonlu oto yıkama makinası fiyatları makinanın taşıdığı özelliklere ve markasına göre değişiklik gösterir. Bu tarz makinalar genel olarak 1 TL karşılığında çalışır ve üç işlemi birden kendi başına yapabilmektedir. Fiyatı her ne olursa olsun çok kısa bir zamanda fiyatını amorti edebilmektedir. Her şeyden önce firmaya eleman parası ödetmek zorunda bırakmaz. Aksi takdirde eleman ücreti, ayrı ayrı temizleme makinaları ve makinaların yakacağı elektrik ve su faturaları oldukça maliyetlidir.

Jetonlu ve paralı oto yıkama makinaları zaman ayarlı olduğu için sudan da tasarruf edilmektedir. Zaman dolduktan sonra müşteri makinayı tekrar çalıştırmak istediğinde tekrar ücret ödemesi gerekir. Böylece çok iyi ve kısa yoldan para kazanmış olursunuz. Hem tasarruf sağlar, hem de iyi para kazandırır ve aynı zamanda suyu basınçlı bir şekilde çıkardığı için araba üzerinde yer alan tüm lekeleri çıkarmaya gücü yeter. Böylece müşteri de almış olduğu hizmetten memnun bir halde firmadan ayrılır. Cleanvac jetonlu oto yıkama makinesi fiyatları insanların zorlanmadan alabilecekleri düzeydedir.

 

Jetonlu ve Paralı Oto Yıkama Makinası Özellikleri

Cleanvac firması olarak satışını yaptığımız jetonlu paralı oto yıkama makinası 200 bar basınç gücüne sahiptir. Böylece tazyikli su sayesinde araç üzerinde bulunan en güçlü lekeleri bile yok etmektedir. Makinanın pistonları da seramik kaplamadır ve böylece kolay kolay eskimez. Makine bir dakikada 10 litre su sarfiyatı sağlar ve bu su sayesinde araç temizliğini en iyi şekilde sağlar.

Jetonlu paralı oto yıkama makinası iş gücünden de tasarruf sağlar çünkü self servis hizmeti sunar. Herkes kendi aracını kendisi temizler ve bu durum oldukça avantajlıdır. Sizler de bu ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın