DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Kasalı Golf Arabası

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Golf-yük-tasıma

 

Cleanvac kasalı golf arabası: Golf çimlerle kaplı bir alanda özel topların yerde bulunan delikleri sokulması ile oynanan bir oyundurOyunun sevenleri hem oyun oynayıp hem eğlenir hem de dinlenir stresi olmayan keyifli bir oyun tarzıdır. Açık alanda yemyeşil çimlerin üzerinde bir top ve özel yapılmış golf sopaları ile oynanan oyunu oynamak için geniş bir çimli alan golf topu ve golf sopasına ihtiyaç vardır. Bunları da oluşturabilmek biraz zordur. Zengin oyunu olarak ta bilinen golf basit gibi görünse de masraflı bir oyun türüdür. Oyunun amacı özel yapılan golf sopaları ile topa en az vuruşla hedef olan deliklere sokmaktır. Yardım almak müdahale edilmesi gibi durumlar söz konusu olamaz. Topu golf oynayan kişinin deliklere sokması asıl hedeftir. Yüz metre ile altı yüz metre arasında değişen alanlarda dokuzluk ya da on sekizlik toplarla oynanan oyun gayet sakin süren bir oyundur yorucu ya da zor bir oyun değildir. Sadece deliklere ve vuruşa dikkat etmek gerekmektedir.

 

Golf Arabası Nedir?

Kasalı golf arabası özellikle golf sahaları oteller hastaneler hava alanları ya da fabrika içi açık alanlarda kullanılır. İnsan taşıma ve yük taşıma amaçlı kullanılır. Dört kişilik altı kişilik ve sekiz kişilik olanları vardır. Elektrikli olanları vardır, kullanımı kolaydır ve eğlencelidir. Kullanmayı seven ya da ihtiyaç için alması gereken herkesin aracı alıp kasasını da rahatlıkla kullanması mümkün olmaktadır. Sadece keyif veren gezintiler yapmak ya da ufak tefek eşyaları rahat bir şekilde taşımak amaçlı da kullanılabilen araçlar kullanımda kolaylık sağlarken yaralı da olabilir. Arkadaşlar ya da aile ile birlikte küçük gezintiler yaparak eğlenmek golf aracı ile mükemmel bir seçim olabilmektedir. Kasalı golf arabalarının kasa kısmına gerekli malzemeleri de koyup piknik oyun gezi gibi aktiviteleri gerçekleştirmek çok eğlenceli olabilmektedir. Aracın kullanım kolaylığı ve sekiz kişilik taşıma kapasitesine sahip olabilmesi aracı hem cazip hem kullanışlı hale getirmektedir. Firmamız da bulunan da ha farklı ürünleri de görmek isteyen herkesin firma ile irtibata geçmesi de imkânlar dâhilindedir.

 

Eğitim Eğlence Temizlik Araçları Ve Dahası

Firmada bulunan kasalı golf arabasının yanı sıra endüstriyel temizlik arabaları yol süpürme araçları sanayi tipi süpürgeler oto yıkama araçları fırçalı sert zemin temizleme araçları gibi çeşitli araçlar da bulunuyor. Farklı ürün yelpazesinden yararlanabileceğiniz firma çok farklı alanlara hizmet ediyor. Özellikle halı, yıkama, koltuk yıkama, yol süpürme gibi temizlik araçları, ev ya da endüstriyel alanda dezenfekte olması gereken tüm alanlar da kullanılabiliyor. Sanayi tipi süpürgelerle de temizlik konusunda en teknolojik ürünlerle temizlik yapma imkânına sahip olabiliyorsunuz. Geniş alanlarda kullanım ihtiyaçlarına cevap veren firma genelde temizlik makineleri ile dünya ya açılıyor. Yurtiçi yurt dışı satışlarına devam eden firma kaliteli ürünlerle yer yer ülkemizi temsil ediyor. Dünya çapında ürün satışı yapan firma ürettiği makinelerde kaliteden asla taviz vermeden çalışmalarını sürdürüyor.

 

Golf-yük-tasıma

 

 

Eğlence Aracı Olarak Golf Arabası

Geniş bir alan bulup eğlenme imkânı olanlar golf arabası alıp gezintiye çıkmayı tercih edebilir. Ve bu gezinti ile oldukça fazla eğlenmiş olarak golf arabasından inmiş olabilir. Araç konforu ve yapılan gezintinin vermiş olduğu keyifle golf arabasının keyfini yaşamak farklı bir haz yaratacaktır. Eğlenceye düşkün ve farklı bir eğlence aracı arayanlar için de fabrika ve hava alanlarında rahatlıkla eşyaların taşınması işlevini gören kasalı golf arabalarını istenilen şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sayesinde açık alanlarda tercih edilen golf arabaları rahatlığı ve eğlenceli tarzı ile insanlara cazip geliyor. Golf oynamayı seven insanlar tarafından da vazgeçilmez haline gelen kasalı golf arabası ile yeşil çimler üzerinde oyun öncesi ya da sonrası veyahut harici zamanlarda gezinti yapmak muazzam bir güzellik ve haz duygusu yaşatmaktadır. Gerek tek kişi gerek iki gerekse dört kişilik yapılan ve hatta sekiz kişilik yapılabilen gezilerle arkadaş ve aile olarak ta eğlenmek mümkün olabiliyor. Cleanvac firmamızın üretmiş olduğu kasalı golf arabası modellerinden almayı düşünen herkesin firma ile iletişime geçmesi dâhilinde en kaliteli golf arabasını en uygun fiyatlara alması sağladığı kolaylıklardan yararlanmaları mümkündür ve golf arabası sadece zengin aracı değil herkesin kullanabileceği araçlar olmaktadır.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın