DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Köpük Püskürtme Makinası

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Köpük Püskürtme Makinası

Köpük püskürtme makinesi son yıllarda oto yıkama sektöründe ve oto kuaför firmalarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Görüntüsü demir damacana gibidir ve bu köpük makinasına aynı zamanda köpük püskürtme tankı ismi de verilmektedir. Araba galerilerinde, benzin istasyonlarında, oto bakım-kuaför firmalarında ve oto yıkama firmalarında köpük püskürtme makinası olmazsa olmaz ürünler kategorisinde yer alıyor.

Köpük püskürtme makinası genel itibari ile para ile çalışıyor. Makine üzerinde yazan parayı makinaya attığınız zaman düğmesini çeviriyorsunuz ve tabancasına bastığınız an köpük püskürtmeye başlıyor. Detaylı araç temizliği için çok avantajlı bir ürün ve arabada tek bir leke bile bırakmıyor. Köpük püskürtme makinesi genelde olarak 1 TL, 2 TL, 3 TL ile çalışıyor ve fiyatını firma kendisi belirliyor. Bizler Cleanvac firması olarak müşterilerimize köpük püskürtme makinası satıyoruz ve ürünlerimizin kaliteli olduğuna inanıyoruz.

 

Köpük Püskürtme Makinası Fiyatları

Köpük püskürtme makinası fiyatları hakkında kesin bilgi vermek yanlış olur. Çünkü bu makinalar taşımış olduğu özeliklere göre, tank büyüklüğüne göre, markasına göre, kaliteye göre ve firmanın belirlemiş olduğu rakamlara göre fiyat değişiklik gösterir. Köpük püskürtme makinası hakkında kesin fiyat sahibi olmak için en iyi yöntem firmamıza gelerek köpük püskürtme tanklarımızı görüp, özelliklerini inceleyip hangi makinayı almak istediğinize karar vermenizdir.

Bizler de beğendiğiniz ve satın almayı düşündüğünüz köpük püskürtme makinası için sizlere yardımcı olmaya çalışırız. Fiyatlarımız zaten piyasanın çok çok altında olduğu için sunmuş olduğumuz yüksek kaliteye karşın indirimli fiyatlar ile çalıştığımızı siz de anlayabilirsiniz. Bunun için piyasada ufak çaplı bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Göreceksiniz ki bizlerden başka yüksek kalite karşılığı uygun fiyatlarla hizmet veren firma yok.

 

Oto Köpük Makinası

Oto köpük makinası içerisinde zaman ayarı bulunmaktadır. Bu ayarlamadan 3 dakika ve 5 dakika arasında ayar yapabilirsiniz. Zaten tazyikli bir köpük geleceği için ortalama 3 dakika bütün bir arabayı köpüklemek için yetecektir. Tabancasına basarak aracın her tarafını bembeyaz köpüklere boğabilirsiniz. Bu hem eğlenceli hem pratik bir temizleme yöntemidir ve arabayı gerçekten parlatır. Zaman ayarlı olması da hem firmaya hem de müşteriye tasarruf sağlar.

Başka türlü olsaydı eğer hem müşteri gelişigüzel kullanarak çok para sarf ederdi hem de firma çok fazla elektrik faturası öderdi. Bu nedenle bu makine çok avantajlıdır. Süre bittikten sonra yeniden başlamak için tekrar para ödemek gerekir ki bu duruma da müşteriler pek yanaşmaz.

 

Tüm Detaylar Mevcut

Köpük püskürtme makinasının gün içinde ne kadar araca hizmet sunduğunu ayarlarından görebilirsiniz. Böylece günlük kazanç miktarınızın takibini yapabilir ve makinayı istediğiniz zaman açıp parasını toplayabilir ve iç mekanik temizliğini yapabilirsiniz. Çok pratik bir makine olduğu için hem firma sahibine hem de kullanan müşterilere hiçbir zorluk yaşatmaz.

Köpük püskürtme makinasının fiyatı her ne olursa olsun fiyatını çok kısa bir sürede amorti edebilme özelliğine sahiptir. Çünkü pek çok insan aracını temizlerken detaylı temizlik yapmak ister ve detaylı temizlik yalnızca köpük püskürtme makinası ile mümkündür. Sizler de firmanıza köpük püskürtme makinası alarak kara geçebilirsiniz. Vermiş olduğunu karardan hiç pişman olmazsınız çünkü bu makine size hiçbir şey kaybettirmeyecek, tam aksine ekstra gelir elde etmenizi sağlayacak.

 

Uzun Borusu ile Temizlik Çok Kolay

Köpük püskürtme makinasında 5 metrelik bir esnek boru bulunuyor. Uzun ve esnek olması sayesinde müşteriler çok rahat ve konforlu bir şekilde aracını köpükleyebiliyor. Boruyu istediğiniz kadar uzatabiliyorsunuz ve işiniz bittikten sonra aparatına takarak köpükleme işlemini sonlandırabiliyorsunuz. Makinayı tam anlamı ile 24 saat kullanabilirsiniz. Çünkü profesyonel motor gücü ile müşterilere böyle bir imkân sunmaktadır.

Köpük püskürtme makinası oto yıkama firmaları için özel olarak dizayn edilmiştir ve motor gücü de, köpük püskürtme hacmi de oldukça güçlüdür. Bu sebepten dolayı uzun kullanımlarda motor yanmaz veya herhangi bir arıza çıkarmaz. Sizler de kaliteli bir araç bakım temizliği yaptırarak para kazanmak istiyorsanız mutlaka köpük püskürtme makinası satın almalısınız. Fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi almak istiyorsanız Cleanvac firmamızı arayabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın