TASARIMDAN ÜRETİME 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Fiyatları

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

 

Sanayi tipi elektrik süpürgesi fiyatları oldukça kapsamlı bir konudur. Çünkü bu makinalar çok fazla modele sahip ve marka, kalite, büyüklük gibi etkenler de sanayi tipi elektrik süpürgesi fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Bu makinaların fiyatları makinayı alacağınız firmaya göre de değişiklik gösteriyor. Ancak bizler Cleanvac temizlik firması olarak müşterilerimize çok uygun fiyatlarda ürün satışı yapıyoruz.

Bizim için her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle az kazanç ile sizlere ihtiyacınız olan makinanın satışını kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Firmamızdan sanayi tipi elektrik süpürgesi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sanayi tipi elektrik süpürgesi başta olmak üzere firmamızın sattığı tüm temizlik ürünlerini online olarak ya da firmamıza gelerek satın alabilirsiniz. Online olarak yapacağınız alışverişlerde kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

Sanayi Tipi Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Sanayi tipi ıslak kuru elektrik süpürgesi pek çok alanda kullanılan bir makina türüdür. Bu makinanın özelliği tercihe göre ıslak ya da kuru şekilde kullanılabiliyor. Islak olarak kullanıldığı takdirde aynı zamanda yıkama işlemi de yapar. Fırçaları bulunur ve yıkama yapılacağı zaman fırçaları açarak kullanabiliyorsunuz. Kuru olarak kullandığınız zaman rutin süpürge şeklinde süpürme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Sanayi tipi elektrik süpürgesinin kullanım alanı oldukça geniştir. Endüstriyel alanlarda, halı yıkama fabrikalarında, tekstil fabrikalarında, benzin istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde ve çeşitli mağazalarda detaylı temizlik yapmak amacı ile kullanılıyor. Bu süpürge ile baştan aşağı temizlik yapabilir ve firmanız in gerekli hijyenik ortamı sağlayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki hijyen ve temizlik bir firma için çok önemlidir. Bu temizliği de Cleanvac firmamızın sattığı temizlik ürünleri ile konforu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sanayi Tipi Islak Kuru Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Sanayi tipi ıslak kuru elektrik süpürgesi fiyatları birbirinden farklıdır. Ancak klasik sanayi tipi elektrik süpürgesine göre bir nebze daha maliyetlidir. Bunun sebebi ise özellik farkının olması ve yedek parçanın daha çok olmasıdır. Islak kuru sanayi tipi elektrik süpürgesinde ekstra olarak motor ve fırça bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı hem yıkama özelliği olan hem de normal süpürme özelliği olan sanayi tipi ıslak kuru elektrik süpürgesi almak istiyorsanız biraz daha yatırım yapmalısınız.

Bizler Cleanvac firması olarak fiyatlarımızı en düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz. Firmamızdan bütçenize uygun çeşitli özelliklere sahip ıslak kuru sanayi tipi elektrik süpürgesi bulabilirsiniz. Amacımız sadece sizin ihtiyacınızı görmek ve sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı olabilmek. Bu sebepten dolayı diğer firmalar gibi parayı ön planda tutmuyoruz bunun yerine müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğunun farkına varıyoruz. Sizler de firmamızdan düşük fiyatlarda sanayi tipi elektrik süpürgesi modellerimizden satın alabilirsiniz. Bu makinayı da ücretsiz kargo ile adresinize gönderme seçeneğini sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Uzman Kadro ile Yanınızdayız

Firmamız 15 yıl öncesinden beri temizlik sektöründe birbirinden çeşitli makinalar ile müşterilere hizmet sunuyor. Bu 15 yıl içerisinde her geçen gün yepyeni ve farklı ürünleri karşınıza çıkardık ve değişik deneyimler yaşayarak sizin için en iyi çözümü üretmeye çalıştık. Bugün her firmaya yönelik temizlik makinası satıyoruz ve ister kurutma ister yıkama isterseniz de başka alternatifler ile firmamıza temizlik makinası konusunda başvuru yapabilirsiniz.

Firmamızda her türlü makinayı bulabilirsiniz ve internet sitemizde satışa sunduğumuz makinaların her birinin özelliklerini firmamızın internet sitesinde inceleyebilirsiniz. Her bir ürünümüz hakkında detaylı açıklamalar yapılmış olup müşterilerimizin makina hakkında aydınlanması için elimizden gelen yapılmış durumda. Çünkü bizler size yardımcı olabilmek için varız.

 

Makinalarımız Tecrübeli Mühendisler Tarafından Yapılıyor

Cleanvac firması olarak internet sitemizde satışa koyduğumuz temizlik ürünlerimizin her biri sanayi tipi ıslak kuru elektrik süpürgesi de başta olmak üzere her biri işinde uzman makina mühendisleri tarafından yapılıyor. Bu makinalar için ne gerekliyse hepsini en ince ayrıntısına kadar düşünüyorlar ve böylece tüm makinalarımızı kusursuz bir şekilde oluşturuyorlar.

Tüm makinaların niteliklerini en ince ayrı tısına kadar anlatıyorlar ve bizler de size mühendislerimizin verdiği bilgiler doğrultusunda hizmet veriyoruz. Unutmayın ki tek amacımız sizleri memnun etmek ve biz 15 yıldır bunu başarmak için her geçen gün daha çok emek harcıyoruz. Sizler de firmamızdan alışveriş yaparak hijyeni ayağınıza getirebilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın