DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Self Servis Oto Yıkama

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

 

Self servis oto yıkama makinası firmamızda en çok talep görülen makinalar arasında yer almaktadır. Bu makinalar genel olarak jeton ile ya da madeni para ile çalışmaktadır. Bizler Cleanvac temizlik firması olarak sizlere bu makinaların kaliteli bir şekilde hizmetini sunuyoruz. Bu tür makinalar daha çok akaryakıt istasyonlarında kullanılsa da birçok oto galerisinde ve bazı alışveriş merkezlerinde otoparklarda kullanılmaktadır. Kullanım alanı çok geniş olduğu için bizler de en iyi şekilde sizlere self servis oto yıkama makinasının satışını sunuyoruz.

Self servis oto yıkama makinası müşterilerimize pek çok avantaj sağlamaktadır. En başta eleman çalıştırmaktan kurtarır. Böylece firmalar kendi bünyelerinde eleman çalıştırıp her ay belli Hır masrafa girmektense bir defaya mahsus olarak makina alarak bu masraftan kurtulabilir. Çalışan kişinin maaşı, yemek parası, yol parası ve sigorta parası gibi maliyetler de firmanın cebine kalır.

 

Self Servis Oto Yıkama Makinası

Self servis oto yıkama makinası kişilerin içerisine jeton ya da madeni para atarak çalıştırdığı ve kendisinin arabasını yıkayabildiği bir çeşit oto yıkama makinasıdır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bu makina türünü firmamız olarak kaliteli ve güvenli bir şekilde satışa sunuyoruz. Özellikle petrol ofislerinde mazot almaya gelen müşteriler self servis oto yıkama makinasını kullanarak dilediği gibi aracını yıkayabiliyor.

Önceki zamanlarda oto yıkama makinalarının başına personel bırakırlardı ve herkesin aracını gün boyu bu personeller yıkardı. Günümüzde ise pek çok firma eleman ücretinden tasarruf edebilmek için self servis oto yıkama makinası kullanıyor. Bu makinalara aynı zamanda jetonlu oto yıkama makinası da deniliyor.

 

Self Servis Oto Yıkama Makinaları

Self servis oto yıkama makinaları ek maliyet oluşturmadan çalışan makinalar arasındadır. Bazı personeller işi uzatarak gereğinden fazla elektrik ve su harcanmasına sebep olabildiği için bu durum firmaya ek maliyet olarak yansıyordu. Fakat self servis oto yıkama makinalarında jeton karşılığı ücret olduğu için kişiler bu süre içerisinde aracını temizliyor. Bu sayede firmalar hem personel maliyetinden kaçınırken aynı anda elektrik ve sudan da tasarruf sağlarlar.

Self servis oto yıkama makinaları ön tarafında bulunan göz sayesinde jetonu ya da bozuk parayı algılamakta ve buna göre çalışmaktadır. Çalışma süreleri 3 dakika ile 10 dakika arasında değişiklik gösterir. Müşteri hangi zamanlamayı seçerse onunla aracını rahat bir şekilde yıkayabiliyor. Bu süre zarfını da müşteri kendisi ayarlayabiliyor. Kişiler de buna yönelik ücret ödeyerek kendi aracını kendi yıkayabiliyor.

 

Self Servis Oto Yıkama Makinaları Fiyatları

Self servis oto yıkama makinaları fiyatları oldukça değişkendir. Bu makinalarda bulunan zamanlama ayarı, jeton ya da bozuk para ayarı ve makinanın boyutu self servis oto yıkama makinalarının fiyatlarını etkilemektedir. Bizler Cleanvac temizlik firması olarak sizlere kaliteli bit şekilde uygun fiyatlarda self servis oto yıkama makinası satışı sunuyoruz.

Firmamız fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızın web sitesini inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olan self servis oto yıkama makinasını satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini dilerseniz firmamıza gelerek dilerseniz adrese teslim şeklinde alabilirsiniz. Kapıda teslim ürünlerimizde hem kredi kartı ödeme hem de kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Hangisini isterseniz o ödeme şeklini seçebilirsiniz.

 

Self Servis Oto Yıkama Kurulum Fiyatları

Self servis oto yıkama kurulum fiyatları da tıpkı self servis oto yıkama makinası fiyatları gibi değişkendir.  Makinanın kurulacağı alan, kurulumunun yapılacağı makina modeli ve makinanın boyutu kurulum ücretlerini yakından etkiler. Ancak bizler Cleanvac temizlik firması olarak bu makinanın satışını yaptığımız gibi teknik servis elemanlarımız ile makinayı kullanacağınız alana kurmanızı da sağlıyoruz. Bu nedenle güvenli bir şekilde firmamızdan self servis oto yıkama makinası satın alabilirsiniz.

 

Kolay Sayım Yapabilirsiniz

Cleanvac firması olarak satışını yaptığımız self servis oto yıkama makinalarında akıllı kumanda bulunuyor. Kontrol kumandası üzerinde bulunan gösterge sayesinde gün içinde ne kadar para toplandığını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Kontrol kumandası aynı zamanda gün boyu kaç tane araç yıkandığını, ne kadar süre kullanıldığını ve toplam ne kadar elektrik su harcandığını da kişilere gösteriyor. Sizler de firmamızdan bu akıllı makinaları satın alarak firmamızda ekonomik kolaylık sağlayabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın