DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Su Kumlama Makinası

tarihinde Cleanvac Makine tarafından gönderildi

Cleanvac temizlik firması olarak satışını yapmış olduğumuz su kumlama makinası uzun ömürlü profesyonel kullanımlar için gayet uygundur. Operatör kullanımları için özel olarak tasarlanmış yeni model temizleme makinası olan bu makina firmamızda çok sayıda bulunmaktadır. Su kumlama makinası yüksek kalite standartlarına uygun olduğu için konforlu bir kullanım sunar ve pek çok alanın temizlenmesinde hızlı ve etkili çözümler sunar.

Su kumlama makinası liman işletmelerinde, eşanjör temizliğinde,  iskele temizlenmesinde, tren kumlamasında, vagon kumlamasında, bina temizliğinde, kalıp temizliği, gemi temizliği ve sıva kazıma işlemlerinde oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bizler de Cleanvac firması olarak bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan bu özel tasarımlı makinayı müşterilerinize güvenli bir şekilde sunuyoruz.

 

Tozsuz Sulu Kumlama Makinası

Tozsuz sulu kumlama makinası bir çeşit su kumlama makinası modelleri arasında yer alıyor. Bu modeller de 24 saat çalışma hizmeti sunuyor ve bu nedenle geniş alanların temizliğinde kesintisiz bir şekilde kullanılabiliyor. Günümüzde çeşitli alanlarda kumlama ihtiyacı doğuyor ve ihtiyaç duyulan bölgeye göre sulu kumlama makinası tercih ediliyor. Bazı eşyalar kapalı kumlama alanlarına götürülemez ve açık alanlarda kumlanma gerektirebilir.

Bu durumda pek çok kişi basınçlı su kumlama makinasını tercih etse de biz Cleanvac firması olarak bu yöntemi müşterilerinize tavsiye etmiyoruz. Çünkü basınçlı su kumlama makinaları malzemesine göre ısınma ve kırılma gerçekleştirebiliyor. Bu yöntemi kullanırken görülen en önemli problem tozlanmanın vermiş olduğu hijyenik zarardır. Çünkü bu tozlanma insan sağlığına oldukça ciddi zararlar verir. Tozsuz sulu kumlama makinasını ise tam da bu alanda etkilidir.  

 

Tozsuz Sulu Kumlama Makinası Avantajları

Tozsuz sulu kumlama makinası mobil özelliği bulunduğu için kullanılacağı bölgeye bir çekici ile rahatça götürülebilir. Bu makina çalışırken hava basıncı sayesinde püskürtülen aşındırıcı makinanın ucundan çıkarken ve zemine uygulanma esnasında toz çıkarmaz. Bununla birlikte kumlama işlemi yapılırken toz çıkarmadığı için ve kumlama esnasında ısı uygulanmadığı için temizlik yapılan zemine hasar vermez.

Tozsuz sulu kumlama makinası sahip olduğu özellikler sayesinde açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dış binaların temizliği, kumlama alanına sığmayacak ebattaki araçların temizliğinde, düzenleme yapılması gereken klasik arabalarda ve araç parçalarında sıklıkla kullanılır. Tozsuz sulu kumlama makinası aynı zamanda su altı kumlama işlemlerinde de rahatlıkla kullanılır. Bu makinada pas önleyici özellik bulunduğu için uygulandığı zeminde 3 gün boyunca paS oluşumu yapmamaktadır.

 

Basınçlı Sulu Kumlama Makinası

Basınçlı sulu kumlama makinası yüksek basınç uygulayarak kumlama yapan bir çeşit makina türüdür. Tıpkı yüksek basınçlı su jetleri gibi operatör kullanımlarda profesyonellik gerektiren bir makinedir. Bu makinayı kullanmak için makina hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Aksi takdirde makinayı kullanmak pek mümkün değildir. Bizler de Cleanvac firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde basınçlı su kumlama makinası sunuyoruz.

Satışını yaptığımız makinelerin paketlemesini en ıy şekilde yaparak kargo esnasında hasar görmesini önlüyoruz ve böylece sizlere sağlam makinalar gönderiyoruz. Basınçlı sulu kumlama makinasını iskele temizliğinde, dükkân temizliğinde, endüstriyel temizlik alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamızda uygun fiyatlarda kaliteli basınçlı sulu kumlama makinası satın alabilirsiniz.

 

Basınçlı Sulu Kumlama Makinası Fiyatları

Basınçlı sulu kumlama makinası fiyatları değişkendir. Makinenin ebadına göre, boyutuna göre, kalitesine göre ve markasına göre fiyatlar da değişiyor. Ancak biz Cleanvac temizlik firması olarak sizlere uygun fiyatlarda basınçlı sulu kumlama makinası sunuyoruz. Firmamızdan işinize yarayacak herhangi bir makinayı güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sitemize giriş yaptığınızda Whatsapp destek hattımızdan makinalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Makinalarımızın özelliklerine sitemizden bakıp inceleyebilirsiniz.

 

Neden Biz?

Bizler Cleanvac firması olarak uzun zamandır çeşitli temizlik ürünlerinin satışını yapıyoruz. Gerek küçük alanlar için gerekse büyük alanlar için sizlere birbirinden farklı temizlik malzemelerinin satışını sunuyoruz. Sattığımız ürünlerin her birinin garanti kapsamı bulunuyor. Basınçlı sulu kumlama makinalarımız 5 yıla kadar garanti kapsamı altındadır.

Firmamızın en önem verdiği konu müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle sizlere %100 kalite ile hizmet sunuyoruz. Firmamızdan ihtiyacınız olan makinayı güvenle satın alabilirsiniz. İnternet sitemizden satışını sunduğumuz makinaları görebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın