TASARIMDAN ÜRETİME 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Talaş Süpürgesi

tarihinde Cleanvac Makina tarafından gönderildi


Talaş süpürgesi 
endüstriyel alanda kullanılan bir çeşit süpürgedir. Eskiden inşaat temizliği yapılırken klasik ev tipi süpürgeler kullanılırdı ve bu hem çok yorucu olurdu hem de süpürgeyi çok fazla hırpalardı. Hele ki inşaat pisliğinden doğan talaşlar insan bedenini çok fazla yorardı ve günlerce temizlik işlemi devam ederdi. Bu hem inşaat sahibi için hem de inşaatı temizleyen kişi için vakit kaybı olurdu. Ancak Cleanvac temizlik makinası firması olarak satmakta olduğumuz talaş makinası sayesinde tüm bu yorucu etkenlere bir son veriyoruz.

Talaş bir çeşit kimyasal bir üründür ve temizlemesi ciddi manada zor ve sağlığa zarar verebilecek düzeyde bir maddedir. Aynı inşaat tozu gibi talaş da insan vücuduna kolay bir şekilde yapışır ve alırı düzeyde kaşıntıya sebep olur. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte makina mühendisleri tarafından talaş makinası üretilmiş olup insanlara büyük kolaylık sağlanmıştır. Artık insanlar daha temiz ortamlarda ve seri bir şekilde inşaat temizliği yapabiliyor. Bizler de Cleanvac firması olarak onlara yol gösteriyoruz.

 

Talaş Vakum Makinası

Talaş vakum makinesi sayesinde artık pek çok insan çeşitli hastalıklara yakalanmıyor. Eski zamanlarda insanlar inşaat tozundan kaptığı enfeksiyon nedeni ile çok ağır hastalıklar geçirebiliyordu, felç kalabiliyordu hatta bu ağır enfeksiyon sakatlığa dahi yol açabiliyordu. Fakat talaş vakum makinası isminden de anlaşılacağı gibi tüm talaşları hatta genel manada tüm inşaat pisliklerini vakum gibi içine çekiyor. Özel tasarımı ile geniş yüzeylere hitap ediyor ve metrekaresi yüksek bir inşaat alanı için bile ideal bir ürün oluyor.

Günümüz teknolojisinde her iş sektörüne farklı çözümler getirilmiş olup bizler de Cleanvac firması olarak sanayi sektörüne kolaylık getirmiş olduk. Tecrübeli mühendislerin ellerinden çıkan talaş vakum makinası sayesinde inşaat sektöründe gözle görülür bir rahatlama gerçekleşmiş ve hem zaman açısından hem de nakit açısından firmalar kâra geçerken temizlik şirketleri de daha hijyenik ortamlarda çalışmalarını sürdürebiliyor. Eski zaman şartlarında günlerce süren talaş temizliği bu makina sayesinde yalnızca birkaç gün sürüyor. Vakumla tüm talaşları çektikten sonra ortalığı silip temizliği bitirebilirsiniz.

 

Talaş Süpürge Farkı

Talaş süpürgesi bildiğimiz ev tipi süpürgelerinden çok farklıdır. Geniş ağzı ile ortamdaki tüm talaşları vakumlayarak deposuna hapsedebiliyor. Sadece talaş değil; inşaat tozu, çimento, alçı, kağıt, boya lekesi ve döküntüleri içine çekerek süpürüyor. İsminin talaş süpürgesi olma nedeni ise talaş gibi zor bir maddeyi içine çekiyor ve asla hasar görmüyor. Bizler de Cleanvac firması olarak mucizevî makinayı kullanıp dip doruk temizlik yapabilmeniz için sizlere aracı oluyoruz.

Talaş süpürgesi yani bir diğer adı ile talaş vakum makinası insan gücünün günlerce sürdüğü bir işi kendi başına birkaç saat içinde yapabiliyor. Tek seferlik ücret ödeyerek uzun zamanlı olarak makinanın getirdiği avantajlardan faydalanma fırsatını buluyorsunuz. Bu makina normal bir elektrik süpürgesinin sahip olduğu gücün tam 4 katı fazlasına sahiptir ve doğru orantılı olarak vakum gücü de bir o kadar kuvvetlidir.

 

Talaş Vakum Makinesinin Filtre Özellikleri

Talaş vakum makinası geniş bir filtreye sahiptir. Ebatı da çok büyük olduğundan dolayı uzun süre boyunca filtreyi temizlemeden kullanabilirsiniz. Yine de makineyi her kullanımdan sonra temizlemenizde fayda var. Böylece daha hızlı ve verimli bir kullanım elde etmiş olursunuz. Filtresini temizlemek için süpürge kapağını açmanız ve vakum torbasını çıkarıp boşaltmanız yeterli olacaktır. Sandığınız gibi zor bir işlem değil, klasik ev tipi süpürgelerde temizleme işlemini nasıl yapıyorsanız bu makinada da aynı işlemi uygulayacaksınız. Zaten sizlere sattığımız her üründe olduğu gibi talaş makinasında da kullanma kılavuzu bulunuyor. Bu kılavuza bakarak aklınıza takılan soruların cevabını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Talaş Vakum Makinası Fiyatları

Talaş vakum makinesi fiyatları Cleanvac firmamızda normal düzeydedir. Tüm makinalarımızda olduğu gibi talaş makinasında da piyasanın altındaki değerler ile satış yapıyoruz. Bizler bütçenize uygun rakamlar ile hareket ediyoruz bu nedenle bize güvenebilirsiniz. Sizlere sattığımız her üründe olduğu gibi talaş makinasında da 3 yıl garanti kapsamı bulunuyor. Yani, 3 yıl içerisinde makinada oluşabilecek her türlü problemi ücretsiz bir şekilde hallediyoruz. Sizleri de firmamıza bekliyoruz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın