DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ..Trifaze Süpürge

tarihinde Cleanvac Makina tarafından gönderildi


Trifaze süpürge bir çeşit endüstriyel elektrikli süpürge modellerinde biridir. Bu makina paslanmaz çelik gövdeye sahiptir ve bu sayede kolay kolay deforme olmaz. Çift depolu haznesi ile gün boyu çalışmaya uygundur. Bu sayede sık sık makinanın filtresini boşaltmaya ihtiyaç duymazsınız. Bu süpürgenin filtresi teflon hipa filtresine ait ve bu da pek çok kullanıcının işine yarıyor. 

Trifaze süpürge sayesinde incecik tozlar ve zorlu lekeler dahi paslanmaz çelik gövde içerisindeki depoda saklanır. Yani, Cleanvac firmamız sayesinde en güçlü lekelerin bile üstesinden gelebiliyorsunuz. Sizler de firmamızdan trifaze süpürge satın alarak mekânlarınızı hijyene boğabilirsiniz. Yaptığınız temizlikten sonra yerde tek bir toz tanesi bile göremeyeceksiniz. 

 

Trifaze Süpürge Özellikleri

Trifaze süpürge incecik tozları bile deposuna hapsedebilme özelliğine sahiptir. Filtresi kaliteli olduğu için tıkanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bunun için ortalama haftada bir ya da kullanım sıklığına göre 2-3 gün arayla filtreyi temizlemenizde fayda var. Aksi takdirde verimli bir kullanım alamazsınız. 

Trifaze süpürgenin filtresi çimento, un, toz boya, kahve tozu, çay demi gibi zorlu lekeleri bile hazmedebiliyor. Bu sayede saatlerce uğraştığınız temizliği çok kısa sürede bu süpürge sayesinde halledebilirsiniz. Üstün güce sahip bu makinayı Cleanvac firmamızdan satın alabilirsiniz. Sizlere bu makinayı güvenli bir şekilde satacağımızdan emin olabilirsiniz. 

 

Trifaze Süpürgenin Avantajları

Trifaze süpürgenin avantajları oldukça fazladır. Geniş filtreye sahip olduğu için tıkanma ve çekememe gibi problemlerin oluşması önlenmektedir. Depo çift bölmeli olduğu için filtrelerin de ayrılması sağlanmış durumdadır. Pek çok alanda kullanılıyor ve hem temizleme hem de vakum çekme amacıyla kullanıldığı için birçok firma bu makinayı tercih ediyor. 

Süper motora sahip olan trafize süpürge fazların aynı yönde dönmesini sağlıyor. Standart bir şekilde motor koruması sağlanmış durumdadır. Böylece uzun yıllar boyu motor hep sağlam kalmaktadır. Motor koruması termik şartel ile yapılmıştır ve bu nedenle güvenilirdir. Bununla birlikte PJ kayış ile vakum motorunun tahriş olması önlenmiştir. Cleanvac temizlik firmamızdan bu ürünü güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. 

 

Trifaze Süpürge Kullanım Alanları

Trifaze süpürge kullanım alanları arasında sanayi sektörü, halı yıkama fabrikası, çeşitli fabrikalar ve geniş alışveriş merkezleri yer almaktadır. Geniş çaplı alanlarda kullanılmasının amacı çok güçlü bir makina olmasıdır. Küçük alanlar bir şekilde temizleniyor fakat geniş alanların temizlenmesi için trifaze süpürge gibi kuvvetli bir makinaya ihtiyaç vardır. 

Bizler de Cleanvac temizlik firması olarak sizlere bu üstün özelliklere sahip makinanın satışını yapıyoruz. Sanayi tipi elektrik süpürgeleri her yerde satılmıyor ve bizler de nadir olarak bu makineyi satan firmalar arasında yer alıyoruz. Sizler de kaliteli firmamızdan güvenli bir şekilde dilerseniz kargo yolu ile dilerseniz elden teslim bu makinayı bizden temin edebilirsiniz. 

 

 

Makina Nasıl Temizleniyor? 

Trifaze süpürge temizliği son derece basittir. Makinanın kapağını kaldırarak içinden torbayı çıkarıyorsunuz ve normal elektrik süpürgesinin boşaltımı gibi filtreyi temizliyorsunuz.  Filtre temizleme işlemi esnasında dilerseniz yıkayıp kurutabilirsiniz. Ancak filtreleri ıslak su ile yıkadıktan sonra kurutmayı unutmayınız yoksa filtreler hasar görebilir. 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi filtre temizleme işlemini duruma göre 2-3 gün arayla ya da haftada bir kez yapabilirsiniz. Süreyi uzatmamanız daha verimli bir temizlik yapmanız açısından iyi olacaktır. Bu nedenle süpürgenin temizliğine önem vermeniz gerekiyor. 

 

Makina Kullanım ve Garantisi

Trifaze süpürge makinasının kullanım kılavuzunu makinanın ambalajına koyuyoruz. Makinayı taşıma esnasında hasar görmemesi açısından dikkatli bir şekilde paketliyoruz. Böylece kargo taşımacılığı esnasında darbe görse bile asla deforme olmuyor. Bunun için naylon paketleri ve gerektiği durumlarda şişme paketleri kullanıyoruz. Eğer firmamızdan kaynaklı bir deforme söz konusu olduysa derhal makinayı yenisi ile değiştiriyoruz. 

Makinanın kullanma kılavuzunda gerekli olan tüm bilgiler yazıyor fakat yine de anlamadığınız noktalarda firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Satışa sunduğumuz makinaların her biri 3 yıllık garanti süresine sahiptir. Bu sayede 3 yıl boyunca makinaya firmamızdan kaynaklı olsun ya da olmasın herhangi  bir şey olursa firmamızı arayın. Bizler ücretsiz olarak makinanın tamirini yapıyoruz ve gerektiği yerde makinanın sıfırı ile değişimini gerçekleştiriyoruz. Sizler de firmamızı ziyaret ederek Cleanvac avantajlarından faydalanabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın